Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689

Добавить
в избранное
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 1)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 2)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 3)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 4)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 5)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 6)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 7)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 8)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова ID 51689 (Фото 9)
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова
Продам 2-кімнатну квартиру Черемушки, вул. Ак. Філатова

28 000 USD

651 USD / м. кв.

комиссионные по договоренности

Обновлено: 09.01.23

Одесская обл., Одесса, Малиновский р-н., Академика Филатова улица

Комнат:

2

Этаж:

2

Этажность:

5

S общ. :

43 м2

Тип дома:

дому свыше 10-ти лет

У терміновому продажу двокімнатна квартира на Черемушках в найкращому місці. Вулиця Ак.Філатова (поряд магазин "Копійка"). 2-й поверх 5-поверхового будинку. Загальна площа 43м, житлова 27м, кухня 6м. Кімнати роздільні! ("Міні чешка"). Вікна металопластикові, житловий стан. Ціна нижче за ринок – 28.000 у.о.! В срочной продаже двухкомнатная квартира на Черёмушках в самом лучшем по расположению месте. Улица Ак.Филатова (рядом магазин "Копейка"). 2-й этаж 5-и этажного дома. Общая площадь 43м, жилая 27м, кухня 6м. Комнаты раздельные ! ("мини чешка"). Окна металлопластиковые, жилое состояние. Цена ниже рынка – 28.000 у.е.!

Похожие варианты

Выгодная цена. Квартира 35 кв. м. Музкомедия  ID 54138 (Фото 1)

33 000 USD

Выгодная цена. Квартира 35 кв. м. Музкомедия ID 54138

Одесская обл., Одесса, Приморский р-н., Пантелеймоновская улица, Центр

35.2 м2

938 USD / кв. м.

27.03.26
Продам 2-кімнатну квартиру на вул. Космонавтів ID 51484 (Фото 1)

32 000 USD

Продам 2-кімнатну квартиру на вул. Космонавтів ID 51484

Одесская обл., Одесса, Малиновский р-н., Космонавтов улица

55 м2

582 USD / кв. м.

16.12.22
Продам двокімнатну квартиру Ядова / Слобідка ID 51521 (Фото 1)

28 000 USD

Продам двокімнатну квартиру Ядова / Слобідка ID 51521

Одесская обл., Одесса, Суворовский р-н., Сергея Ядова улица

46 м2

609 USD / кв. м.

16.12.22
Продам 2 кім. квартиру Героїв Крут (Терешкової) ID 51814 (Фото 1)

28 000 USD

Продам 2 кім. квартиру Героїв Крут (Терешкової) ID 51814

Одесская обл., Одесса, Малиновский р-н., Валентины Терешковой улица, Героев Крут

46 м2

609 USD / кв. м.

05.11.22
У продажу 2-кімнатну квартиру на Таїрова / Ільфа та Петрова ID 51559 (Фото 1)

33 000 USD

У продажу 2-кімнатну квартиру на Таїрова / Ільфа та Петрова ID 51559

Одесская обл., Одесса, Киевский р-н., Ильфа и Петрова улица

57 м2

579 USD / кв. м.

16.12.22
Продам 2-кімнатну квартиру Адмірала Лазарєва / Молдаванка ID 51818 (Фото 1)

25 000 USD

Продам 2-кімнатну квартиру Адмірала Лазарєва / Молдаванка ID 51818

Одесская обл., Одесса, Приморский р-н., Адмирала Лазарева улица

55 м2

455 USD / кв. м.

18.11.22
Продам двокімнатну сталінку вул. Стовпова / Пресмаш ID 51862 (Фото 1)

29 000 USD

Продам двокімнатну сталінку вул. Стовпова / Пресмаш ID 51862

Одесская обл., Одесса, Малиновский р-н., Столбовая улица, Прессмаш

56 м2

518 USD / кв. м.

05.11.22
Терміново продам 2-х кімнатну квартиру на Черемхах, Космонавтів. ID 51649 (Фото 1)

34 000 USD

Терміново продам 2-х кімнатну квартиру на Черемхах, Космонавтів. ID 51649

Одесская обл., Одесса, Малиновский р-н., Космонавтов улица, Терешковой

42 м2

810 USD / кв. м.

14.11.22