У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222

Додати
до обраних
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 1)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 2)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 3)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 4)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 5)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 6)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит» ID 54222 (Фото 7)
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»
У продажу двокімнатна квартира з видом на море у ЖК «Крит»

145 000 USD

1 859 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 05.05.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

Кімнат:

2

Поверх:

7

Поверховість:

12

S заг. :

78 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

1F-35716-401

Пропонується стильна та простора квартира у житловому комплексі ЖК «Крит» на Французькому бульварі. Загальна площа — 78 м². 7 поверх з 12. Продумане планування включає: кухню-вітальню — 20 м², спальню — 18+12 м², суміщений санвузол — 8 м², лоджію — 3 м². Виконано якісний сучасний ремонт у світлих тонах. Інтер’єр продуманий до дрібниць для максимального комфорту. Панорамні вікна наповнюють простір природним світлом і відкривають приголомшливий вид на море. Зручна локація: у пішій доступності море, ресторани, супермаркети, школи, дитячі садки. Відмінний варіант як для комфортного проживання.

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

рієлтор