Сортування:

Дата Ціна Популярність

Продаж квартир/кімнат (767 об'єктів)

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876 (Фото 1)

65 000 USD

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пирогівська вулиця, Французский/Шевченко

73 м2

890 USD / кв. м.

04.05.26
Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180 (Фото 1)

86 000 USD

Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Удельний провулок, Французский/Шевченко

67 м2

1 284 USD / кв. м.

22.05.26
Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138 (Фото 1)

33 000 USD

Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пантелеймонівська вулиця, Центр

35.2 м2

938 USD / кв. м.

27.03.26
Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621 (Фото 1)

450 000 USD

Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

181 м2

2 486 USD / кв. м.

22.05.26
Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090 (Фото 1)

185 000 USD

Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

162 м2

1 142 USD / кв. м.

21.04.26
Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482 (Фото 1)

185 000 USD

Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482

120 м2

1 542 USD / кв. м.

25.04.26
3-кімнатна квартира з ремонтом у новому будинку в центрі міста ID 52763 (Фото 1)

148 000 USD

3-кімнатна квартира з ремонтом у новому будинку в центрі міста ID 52763

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Новосельського, Центр

129 м2

1 147 USD / кв. м.

06.05.26
Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773 (Фото 1)

80 000 USD

Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773

44 м2

1 818 USD / кв. м.

18.05.26
22 Перлина. Квартира з дизайнерським ремонтом, кухня-вітальня та спальня ID 53014 (Фото 1)

62 000 USD

22 Перлина. Квартира з дизайнерським ремонтом, кухня-вітальня та спальня ID 53014

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Болгарська вулиця, ЖД Вокзал

50 м2

1 240 USD / кв. м.

12.11.25
Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524 (Фото 1)

230 000 USD

Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524

150 м2

1 533 USD / кв. м.

25.04.26
Продаю 1-кімнатну квартиру 43 м² у ЖК "Сонячний", Аркадія. ID 53591 (Фото 1)

46 000 USD

Продаю 1-кімнатну квартиру 43 м² у ЖК "Сонячний", Аркадія. ID 53591

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Сонячна вулиця, Фонтан

43 м2

1 070 USD / кв. м.

07.05.26
Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648 (Фото 1)

75 000 USD

Продаю квартиру на вул. Канатній з перспективою розширення. ID 53648

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Канатна вулиця, Центр

54 м2

1 389 USD / кв. м.

27.04.26
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 1)

74 000 USD

Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Гагаріна, Французский/Шевченко

57 м2

1 298 USD / кв. м.

19.03.26
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси з панорамним видом на місто. ID 53764 (Фото 1)

62 000 USD

Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси з панорамним видом на місто. ID 53764

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Прохорівська вулиця, Центр

54 м2

1 148 USD / кв. м.

28.04.26
Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869 (Фото 1)

48 000 USD

Продається квартира в історичному Центрі з ремонтом та меблями ID 53869

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Польська вулиця, Центр

38 м2

1 263 USD / кв. м.

23.01.26
Продається двокімнатна квартира на Французькому бульварі. ID 54016 (Фото 1)

80 000 USD

Продається двокімнатна квартира на Французькому бульварі. ID 54016

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Шампанський провулок, Французский/Шевченко

60 м2

1 333 USD / кв. м.

07.05.26
Однокімнатна квартира в ЖК "34 Перлина" ID 54024 (Фото 1)

73 000 USD

Однокімнатна квартира в ЖК "34 Перлина" ID 54024

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Басейна вулиця, ЖД Вокзал

44 м2

1 659 USD / кв. м.

13.04.26
Продається 1-кімнатна в ЖК «Атмосфера» з ремонтом ID 54032 (Фото 1)

68 000 USD

Продається 1-кімнатна в ЖК «Атмосфера» з ремонтом ID 54032

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Курортний провулок, Аркадия

30 м2

2 267 USD / кв. м.

04.05.26
Продається квартира  68 кв.м  Мукачевський пров. Цегляний спецпроект. ID 54054 (Фото 1)

125 000 USD

Продається квартира 68 кв.м Мукачевський пров. Цегляний спецпроект. ID 54054

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мукачівський провулок, Французский/Шевченко

68 м2

1 838 USD / кв. м.

08.05.26
Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100 (Фото 1)

50 000 USD

Продажа 2-комнатной квартиры у моря! Ул. Пироговская / ул. Семинарская ID 54100

44 м2

1 136 USD / кв. м.

05.05.26
Продаю квартиру ЖК "Чотири сезони" з видом на море ID 54153 (Фото 1)

55 000 USD

Продаю квартиру ЖК "Чотири сезони" з видом на море ID 54153

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Лесі Українки (Гагаріна), Французский/Шевченко

42 м2

1 310 USD / кв. м.

01.05.26