2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788

Додати
до обраних
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 1)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 2)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 3)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 4)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 5)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 6)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 7)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 8)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 9)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 10)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 11)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 12)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 13)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 14)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний» ID 53788 (Фото 15)
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»
2-кімнатна квартира з новим ремонтом у ЖК «Сонячний»

97 000 USD

1 617 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 07.05.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Сонячна вулиця, Фонтан

Кімнат:

2

Поверх:

14

Поверховість:

18

S заг. :

60 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

4F-35278-393

У продажу стильна 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі «Сонячний» всього за 10 хвилин пішки від моря. Характеристики: • Площа — 60 м² • Поверх — 14-й з 18 • Кімнати роздільні: 2 спальні та простора вітальня-кухня • Новий ремонт 2025 року, ніхто не жив • З вікон відкривається частковий вид на море Обробка та оснащення: • Теплі підлоги (3 зони) • Велика гардеробна у передпокої • Санвузол з просторою душовою кабіною • Сучасне діодне стельове підсвічування по всій квартирі • Кухня з вбудованою технікою: холодильник, посудомийна машина • 3 кондиціонери з виведенням конденсату в каналізацію • Повністю обладнана меблями та технікою провідних виробників • Встановлено індивідуальний тепловий лічильник Про будинок: • Сучасний висотний будинок із паркінгом • Огорожа з ландшафтним дизайном • Закритий доступ, охорона, відеоспостереження • Аварійний генератор для безперебійного електропостачання Квартира повністю готова до заселення — стильний дизайн, сучасне оснащення та відмінна локація роблять її ідеальним вибором для життя

Анна Нагорняк Компания Стандарт

Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру, дом, участок в Одессе

рієлтор