Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460

Додати
до обраних
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 1)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 2)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 3)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 4)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 5)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 6)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 7)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 ID 51460 (Фото 8)
Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1

74 400 USD

1 145 USD / кв. м.

комісійні за домовленістю

Оновлено: 16.12.22

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Люстдорфська дорога, Альтаир

Кімнат:

2

Поверх:

2

Поверховість:

24

S заг. :

65 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

Продам 2-кімнатну квартиру Люстдорфська дор. / ЖК Альтаїр -1 Відмінна квартира з ремонтом, меблями та технікою. Дві окремі кімнати, велика кухня, є гардеробна. Ціна нижча за ринкову! Ціна 74 400 у.о.