2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989

Додати
до обраних
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 1)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 2)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 3)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 4)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 5)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 6)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 7)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 8)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 9)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 10)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 11)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 12)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос" ID 40989 (Фото 13)
2-кімнатна квартира, розділена на два смарт-апартаменти ЖК "Міконос"

95 400 USD

1 800 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 06.05.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Ванна вуличка, Фонтан

Кімнат:

2

Поверх:

1

Поверховість:

12

S заг. :

53 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

4F-24856-393

У продажу 2-кімнатна квартира загальною площею 53 м² у сучасному будинку на 10-й станції Великого Фонтану. Будинок розташований всього в двох хвилинах ходьби від моря. Квартира знаходиться на 1 поверсі 12-поверхового будинку, має статус нежитлового фонду, що робить її особливо зручною для оренди. Головна особливість: квартира продумано розділена на дві повноцінні смарт-квартири. Кожна з них обладнана меблями та технікою, має власну кухонну та житлову зону. Таке рішення дозволяє здавати два окремих номери і отримувати стабільний дохід від оренди. Характеристики: • Загальна площа — 53 м² • 1 поверх, зручний доступ • Світле приміщення • Продається зі вбудованими меблями та технікою • Відмінний варіант для оренди та інвестицій Переваги: • Унікальне планування — дві смарт-квартири в одній • Будинок у пішій доступності від моря • Перспективний район для здачі в оренду • Ідеальне рішення для інвестора або сім’ї, яка хоче поєднувати проживання і дохід від оренди

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

рієлтор