Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922

Додати
до обраних
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 1)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 2)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 3)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 4)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 5)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 6)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні! ID 53922 (Фото 7)
Стильна квартира в ЖК “Апельсин” — заходь і живи вже сьогодні!

65 000 USD

1 501 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 06.04.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Середньофонтанська вулиця, ЖД Вокзал

Кімнат:

2

Поверх:

20

Поверховість:

24

S заг. :

43.3 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

4F-35406-402

Площа 43кв.м. Квартира грамотно спланована для комфортного життя. Окрема спальня з великим ліжком, кухня-вітальня з зоною відпочинку та обіднім столом, санвузол, балкон П овністю укомплектована — ідеальний варіант “під ключ”: двоспальне ліжко, диван, обідня зона, вбудована кухня, холодильник, варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч, кондиціонер, сучасне освітлення та текстиль. Світла, затишна квартира в сучасних нейтральних тонах. Великі вікна дають багато природного світла, а продуманий дизайн створює відчуття простору та комфорту. Зручна транспортна розв’язка, близькість до центру міста,поруч магазини, кафе, ТРЦ,школи, дитячі садки,сучасний житловий комплекс з доглянутою територією. Відмінне співвідношення ціни та якості. Квартира не потребує додаткових вкладень. Ідеально як для життя, так і під орендний бізнес. Телефонуйте вже зараз — такі варіанти довго не затримуються!

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

рієлтор