Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641

Додати
до обраних
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 1)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 2)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 3)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 4)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 5)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 6)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 7)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana». ID 52641 (Фото 8)
Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana».

185 000 USD

2 643 USD / кв. м.

комісійні за домовленістю

Оновлено: 18.05.26

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтанська дорога, 77 А

Кімнат:

1

Поверх:

5

Поверховість:

9

S заг. :

70 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

Продам 1-кімн. апартаменти преміум класу ЖК «Costa Fontana»/12 станція Великого Фонтану. 5/9 пов., 70/18/28 кв.м. Кухня-студія, спальня, гардеробна кімната, великий санвузол, передпокій, балкон. Апартаменти повністю укомплектовані італійськими меблями, побутовою технікою та всім необхідним. Комплекс складається з трьох малоповерхових будинків. Підземний паркінг та гостьова критая парковка. Закрита охоронювана територія з виходом на Трасу здоров’я. До моря 200 метрів. Ціна 185 тис. у.е.