Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723

Додати
до обраних
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 1)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 2)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 3)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 4)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 5)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 6)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 7)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" ID 51723 (Фото 8)
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"
Продам 1-кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко"

39 000 USD

1 000 USD / кв. м.

комісійні за домовленістю

Оновлено: 16.12.22

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Михайлівська вулиця, Михайловский городок

Кімнат:

1

Поверх:

14

Поверховість:

19

S заг. :

39 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

Продам 1кім. квартиру ЖК "Михайлівське містечко" Терміново продам чудову квартиру з ремонтом, меблями та технікою в ЖК "Михайлівське містечко" від СК "Будова". 1 секція, 14 поверх, 39 метрів. У квартирі все лишається. Є балкон. Ціна 39.000 у.о. Продам 1кім квартиру ЖК "Михайлівське містечко" Терміново продам чудову квартиру з ремонтом, меблями та технікою в ЖК "Михайлівське містечко" від СК "Будова". 1 секція, 14 поверх, 39 метрів. У квартирі все лишається. Є балкон. Ціна 39.000 у.о.