Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504

Додати
до обраних
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 1)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 2)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 3)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 4)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 5)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 6)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море! ID 51504 (Фото 7)
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!
Продам 1 кімн.квартиру ЖК Гагарін Плаза / Аркадія, море!

44 000 USD

1 222 USD / кв. м.

комісійні за домовленістю

Оновлено: 28.09.22

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гагарінське плато, Гагарин Плаза

Кімнат:

1

Поверх:

9

Поверховість:

25

S заг. :

36 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

Продам 1-кімнатну квартиру студійного планування в елітному житловому комплексі Гагарін Плаза, (вид на Unity Towers). Загальна площа 36 кв.м., розташована на 9 поверсі 25-поверхового будинку. Євроремонт, квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Ціна 44 000 у.о. Відмінний варіант для оренди або власного проживання! Відео на запит.