4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494

Додати
до обраних
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 1)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 2)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 3)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 4)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 5)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 6)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 7)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 8)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 9)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 10)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 11)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 12)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 13)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 14)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 15)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 16)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 17)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 18)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 19)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 20)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 21)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 22)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 23)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 24)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 25)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 26)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 27)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 28)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 29)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги ID 7494 (Фото 30)
4-кімнатна квартира на проспекті Шевченка, поруч парк Перемоги

320 000 USD

1 475 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 24.05.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

Кімнат:

4

Поверх:

3

Поверховість:

8

S заг. :

217 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

-F-665-88

Шукаєте житло, відповідне Вашому соціальному статусу та високим вимогам до комфортного проживання? Це пропозиція - для Вас!! Пропонується до продажу квартира у закритому комплексі клубного типу на пр-ті Шевченка. Загальна площа - 178 кв.м. Комфортний 3 поверх. Квартира прекрасно спланована - простора кухня-вітальня 50 кв.м., 3 спальні, 2 санвузли, велика технічна кімната, 2 гардеробні. Якісний ремонт виконано у стилі неокласики в єдиній колірній гамі. Для оздоблення використані матеріали найвищої якості. Встановлена кухня відомої фірми SKAVOLINI з побутовою технікою Siemens, кераміка у санвузлах - німецького виробника DURAVIT, сантехніка Hansgrohe, електрика Schneider Electric. Підлоги з підігрівом. У будинку є підземний паркінг і гостьова парковка. У ціну входить лише вбудовані меблі. Можливий продаж у повній комплектації і з місцем у паркінгу. Пішки від дому - ТЦ "Сади Перемоги" та фітнес-центр ARK-SPA.

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Элитная недвижимость в Одессе

рієлтор