Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873

Додати
до обраних
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 1)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 2)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 3)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 4)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 5)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 6)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 7)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській! ID 53873 (Фото 8)
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!
Продається квартира в центрі міста на вул. Преображенській!

51 000 USD

944 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 07.04.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Преображенська вулиця, Центр

Кімнат:

2

Поверх:

5

Поверховість:

5

S заг. :

54 м2

Тип будинку:

будинку понад 10-ти років

4F-35350-399

Продається квартира на вулиці Преображенській/вул. Базарній. Загальною площею 54 м2. П'ятий поверх п'ятиповерхового будинку, зверху горище. Планування: дві великі кімнати, кухня, просторий коридор та роздільний санвузол. Квартира в хорошому житловому стані. Двостороння. Продається з усіма меблями та побутовою технікою. Будинок розташований у центрі. Пішої доступності р-к "Привоз", парк "Преображенський", зоопарк та багато іншого. Зручна транспортна розв'язка в будь-який район міста. Квартира готова до продажу.

Анна Нагорняк Компания Стандарт

Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру, дом, участок в Одессе

рієлтор