ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817

Додати
до обраних
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 1)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 2)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 3)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 4)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 5)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 6)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 7)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 8)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 9)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 10)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 11)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 12)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 13)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 14)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 15)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 16)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 17)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 18)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 19)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану. ID 53817 (Фото 20)
ЖК Модерн. 1 кімн. 52 кв.м., ремонт, меблі. 6-а ст.Б.Фонтану.

92 000 USD

1 769 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 07.01.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Івана Франка, Фонтан

Кімнат:

1

Поверх:

22

Поверховість:

25

S заг. :

52 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

-F-35305-88

На продаж світла 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Модерн» (район 6 ст. Великого Фонтану) • Площа: 52 м² • Поверх: 22 • Будинок зданий, всі комунікації підключені • Кухня-вітальня з зоною відпочинку • Простора спальня з гардеробом та місцями для зберігання • Санвузол суміщений, вся техніка. • Вид на місто У будинку завжди є світло навіть під час блэкауту. Автономне електропостачання Затишна та повністю готова до проживання квартира. Сучасний ремонт, меблі та техніка провідних виробників

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

рієлтор