Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687

Додати
до обраних
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 1)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 2)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 3)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 4)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 5)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 6)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 7)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 8)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 9)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 10)
Продам квартиру на пр. Гагаріна ID 53687 (Фото 11)
Продам квартиру на пр. Гагаріна

74 000 USD

1 298 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 19.03.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., вулиця Гагаріна, Французский/Шевченко

Кімнат:

2

Поверх:

2

Поверховість:

4

S заг. :

57 м2

Тип будинку:

будинку понад 10-ти років

-F-35176-40

2-кімнатна квартира на проспекті Гагаріна, Французький бульвар. Квартира розташована на 2-му поверсі 4-поверхового міцного будинку. Загальна площа — 57 м². Планування: вітальня з балконом, спальня, кухня, санвузол. Кімнати суміжні, висота стель — 4,05 м. Вікна виходять у двір. Добрий житловий стан, ремонт у класичному стилі. Рідкісна пропозиція на ринку нерухомості. Ідеальне розташування як для життя, так і для бізнесу. У кроковій доступності — Траса здоров’я, море, школи, дитячі садки, вузи, супермаркети. Відмінна транспортна розв’язка.

Анна Нагорняк Компания Стандарт

Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру, дом, участок в Одессе

рієлтор