ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574

Додати
до обраних
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 1)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 2)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 3)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 4)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 5)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 6)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 7)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 8)
ЖК Граф. Квартира з видом на море ID 53574 (Фото 9)
ЖК Граф. Квартира з видом на море

350 000 USD

3 763 USD / кв. м.

комісійні 3 %

Оновлено: 14.01.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Морська вулиця, Французский/Шевченко

Кімнат:

3

Поверх:

8

Поверховість:

13

S заг. :

93 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

-F-35069-88

Продаю нову квартиру. 3-кімнатну квартиру 93 м², вулиця Віце-Адмірала Азарова, клубний будинок Граф (Graf). Квартира знаходиться на 8-му поверсі 13-поверхового будинку. Будинок монолітно-каркасний із заповненням червоної цегли! Складається з 2 спалень, кухні-вітальні, гардеробної, кутової лоджії (з прямим видом на море). Повністю мебльована і обладнана всією технікою. Опалення забезпечується індивідуальним двоконтурним котлом. Теплі водяні підлоги. Кухня та ванна кімната з мармуровими стільницями. Квартира з прямим видом на море. Є паркувальне місце під будинком. В квартирі ніхто не жив!

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Элитная недвижимость в Одессе

рієлтор