Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469

Додати
до обраних
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 1)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 2)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 3)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 4)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 5)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 6)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 7)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 8)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 9)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська ID 51469 (Фото 10)
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська
Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська

77 000 USD

681 USD / кв. м.

комісійні за домовленістю

Оновлено: 16.12.22

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Вулиця Академіка Корольова

Кімнат:

3

Поверх:

8

Поверховість:

10

S заг. :

113 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

Продам 3-кімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська Квартира загальною площею 113 кв. м., 8 поверх 10-поверхового будинку (поєднана квартира із затвердженим планом у техпаспорті) у районі «Чорної» Таврії В. Квартира житлова, укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. У кожній кімнаті, включно з кухонною зоною, є засклена лоджія. Санвузол роздільний, з прохідними дверима між собою. У ванній є велике вікно. Вікна спальні виходять на морський бік з видом на Царське село. Будинок малоквартирний з однією парадною. Житлова площа – 67,9 кв. м. 1 кімната – 18,2 кв. м 2 кімната – 13,8 кв. м 3 кімната – 35,9 кв. м Кухня – 9,8 кв. м Ванна – 6,1 кв. м Туалет – 3,5 кв. м Комори – 3,8 кв. м / 1,4 кв. м Можливий торг. Ціна 77.000 у.о. Продам трикімнатну квартиру Ак. Корольова / Архітекторська Квартира загальною площею 113 кв. м., 8 поверх 10-поверхового будинку (поєднана квартира з затвердженим планом у техпаспорті) у районі «Чорної» Таврії В. Квартира житлова, укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. У кожній кімнаті, включно з кухонною зоною, є засклена лоджія. Санвузол роздільний, з прохідними дверима між собою. У ванній кімнаті є велике вікно. Вікна спальні виходять на морську сторону з видом на Царське село. Будинок малоквартирний з однією парадною. Житлова площа – 67,9 кв. м 1 кімната – 18,2 кв. м 2 кімната – 13,8 кв. м 3 кімната – 35,9 кв. м Кухня – 9,8 кв. м Ванна – 6,1 кв. м Туалет – 3,5 кв. м Комори – 3,8 кв. м / 1,4 кв. м Можливий торг. Ціна 77.000 у.о.