Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172

Додати
до обраних
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 1)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 2)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 3)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 4)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 5)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 6)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 7)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 8)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 9)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 10)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 11)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 12)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 13)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 14)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 15)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 16)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце ID 50172 (Фото 17)
Продам квартиру на пр. Шевченка з видом на парк Перемоги + паркомісце

300 000 USD

2 143 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 26.03.26

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

Кімнат:

3

Поверх:

7

Поверховість:

10

S заг. :

140 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

4F-32392-398

Пропонується на продаж квартира загальною площею 140 м2. Квартира розташована на 7 поверсі 10-поверхового будинку на пр. Шевченка / пл., район 10 Квітня. З вікон квартири відкривається вид на парк Перемоги. Будинок знаходиться на великій закритій охоронюваній території. У квартирі виконаний якісний авторський ремонт. Планування – 2 окремі кімнати, простора кухня-вітальня, велика ванна кімната. Квартира продається з меблями, технікою, предметами інтер'єру. Вартість включає місце на паркінгу.

Анна Нагорняк офис-менеджер

Анна Нагорняк офис-менеджер

Компания Стандарт. Элитная недвижимость в Одессе

рієлтор