У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"! ID 45949

Додати
до обраних
У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"! ID 45949 (Фото 1)
У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"! ID 45949 (Фото 2)
У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"! ID 45949 (Фото 3)
Продано
У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"!
У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"!
У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"!

75 500 USD

1 178 USD / кв. м.

комісійні 5 %

Оновлено: 24.11.21

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтанська дорога, Фонтан

Кімнат:

3

Поверх:

10

Поверховість:

11

S заг. :

64.1 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

7F-28705-106

У продажу квартира ЖК "Дербі Стайл Хаус"! Розташована на 10/11 поверху будинку. Загальна площа 64,1 кв.м. Запланована кухня-студія 20 кв.м., Дві окремі кімнати, балкон, лоджія. У квартирі буде АГВ. Дизайн-інтер'єр у подарунок. Можна придбати паркомісце за окрему плату. (Переуступка в ціні).

Инна АН Стандарт

Анна Нагорняк офис-менеджер

рієлтор