У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679

Додати
до обраних
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 1)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 2)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 3)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 4)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 5)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 6)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 7)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 8)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 9)
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній! ID 38679 (Фото 10)
Продано
У продажу квартира в малоквартирному будинку на Літературній!

34 500 USD

945 USD / кв. м.

комісійні 0 %

Оновлено: 31.10.21

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Компасний провулок, Фонтан

Кімнат:

1

Поверх:

4

Поверховість:

5

S заг. :

36.5 м2

Тип будинку:

будинку до 10-ти років

7F-22908-106

У продажу 1-кімнатна квартира в малоквартирному будинку на Літературній! Розташована на 4/5 поверху будинку. Загальна площа 36,5 кв.м. Вільне планування. Можна спланувати кухню-студію та спальню. Висота стель 3 метри. Прилади обліку. Власний котел. Близькість парку, море за 5 хвилин. Ідеально як для здачі в оренду, так і для себе.

Инна АН Стандарт

Анна Нагорняк офис-менеджер

рієлтор