Сортування:

Дата Ціна Популярність

Одеська - нерухомість (1806 об'єктів)

Елітний будинок біля моря на 9 Фонтана з хамамом і садом, 21 сотка, кооператив ID 7321 (Фото 1)

3 000 000 USD

Елітний будинок біля моря на 9 Фонтана з хамамом і садом, 21 сотка, кооператив ID 7321

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтан

576 м2 | 21 сот.

26.03.26
Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876 (Фото 1)

65 000 USD

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пирогівська вулиця, Французский/Шевченко

73 м2

890 USD / кв. м.

04.05.26
Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180 (Фото 1)

86 000 USD

Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Удельний провулок, Французский/Шевченко

67 м2

1 284 USD / кв. м.

22.05.26
Продаж фасадного приміщення на Преображенській ID 47371 (Фото 1)

240 000 USD

Продаж фасадного приміщення на Преображенській ID 47371

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Преображенська вулиця, Центр

102 м2

23.05.26
Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138 (Фото 1)

33 000 USD

Квартира під капремонт 35кв Музкомедія ID 54138

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пантелеймонівська вулиця, Центр

35.2 м2

938 USD / кв. м.

27.03.26
Продам дом с бассейном  в закрытом кооперативе на Фонтане ID 54182 (Фото 1)

3 899 000 USD

Продам дом с бассейном в закрытом кооперативе на Фонтане ID 54182

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтан

500 м2 | 21 сот.

18.05.26
Новий двоповерховий будинок біля моря, вул.Гаршина. ID 3826 (Фото 1)

450 000 USD

Новий двоповерховий будинок біля моря, вул.Гаршина. ID 3826

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

185 м2 | 3 сот.

14.03.26
Оренда ресторану в центрі Одеси ID 4478 (Фото 1)

4 000 USD

Оренда ресторану в центрі Одеси ID 4478

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Святослава Караванського (Жуковського), Центр

230 м2

12.05.26
Будинок з ремонтом біля моря — заїжджай і живи, 14 ст.Б.Фонтану ID 19232 (Фото 1)

400 000 USD

Будинок з ремонтом біля моря — заїжджай і живи, 14 ст.Б.Фонтану ID 19232

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

231 м2 | 2.3 сот.

23.05.26
Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621 (Фото 1)

450 000 USD

Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

181 м2

2 486 USD / кв. м.

22.05.26
У продажу будинок з ремонтом і панорамним видом на море! Басейн. 12 соток. ID 24246 (Фото 1)

7 000 000 USD

У продажу будинок з ремонтом і панорамним видом на море! Басейн. 12 соток. ID 24246

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французский/Шевченко

1093 м2 | 11 сот.

25.10.25
Продам приміщення на Люстдорфській дорозі під кафе, салон, магазин! ID 25645 (Фото 1)

375 000 USD

Продам приміщення на Люстдорфській дорозі під кафе, салон, магазин! ID 25645

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Люстдорфська дорога, Черемушки

270 м2 | 1 сот.

20.04.26
Будинок унікальному місці на березі моря в Совіньйоні ID 28330 (Фото 1)

400 000 USD

Будинок унікальному місці на березі моря в Совіньйоні ID 28330

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

230 м2 | 2 сот.

06.04.26
Вілла з басейном і тенісним кортом у Совіньйоні ID 42964 (Фото 1)

7 000 000 USD

Вілла з басейном і тенісним кортом у Совіньйоні ID 42964

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

1340 м2 | 42.5 сот.

13.04.26
Будинок з басейном у ЖМ Совіньйон-2. ID 43208 (Фото 1)

480 000 USD

Будинок з басейном у ЖМ Совіньйон-2. ID 43208

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

280 м2 | 5 сот.

03.04.26
Продам міні-готель в Аркадії ID 45070 (Фото 1)

175 000 USD

Продам міні-готель в Аркадії ID 45070

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гагарінське плато, Аркадия

115 м2

18.05.26
Пропонуємо особняк біля моря, район 14 ст.Б.Фонтану (морська сторона) ID 49928 (Фото 1)

7 500 000 USD

Пропонуємо особняк біля моря, район 14 ст.Б.Фонтану (морська сторона) ID 49928

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

1500 м2 | 29 сот.

17.07.25
Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090 (Фото 1)

185 000 USD

Продаю квартиру з ремонтом на Французькому бульварі у ЖК Сігурд Холл ID 51090

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

162 м2

1 142 USD / кв. м.

21.04.26
Резиденція в першій лінії моря в Одесі. Ділянка 1,8 ГА. ID 51153 (Фото 1)

9 000 000 USD

Резиденція в першій лінії моря в Одесі. Ділянка 1,8 ГА. ID 51153

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Фонтан

2000 м2 | 1800 сот.

26.02.26
Продам будинок з басейном у селищі Совіньйон-2. Ділянка 10 соток. ID 51233 (Фото 1)

1 200 000 USD

Продам будинок з басейном у селищі Совіньйон-2. Ділянка 10 соток. ID 51233

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

395 м2 | 10 сот.

01.04.26
Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482 (Фото 1)

185 000 USD

Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482

120 м2

1 542 USD / кв. м.

25.04.26