Сортування:

Дата Ціна Популярність

Одеська - нерухомість (1825 об'єктів)

Оренда ресторану в центрі Одеси ID 4478 (Фото 1)

4 000 USD

Оренда ресторану в центрі Одеси ID 4478

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Вулиця Святослава Караванського (Жуковського), Центр

230 м2

14.04.26
Елітний будинок біля моря на 9 Фонтана з хамамом і садом, 21 сотка, кооператив ID 7321 (Фото 1)

3 000 000 USD

Елітний будинок біля моря на 9 Фонтана з хамамом і садом, 21 сотка, кооператив ID 7321

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтан

576 м2 | 21 сот.

26.03.26
Оренда фасадного ресторану, відділення банку, магазину по вул. Сегедській. ID 17255 (Фото 1)

126 USD

Оренда фасадного ресторану, відділення банку, магазину по вул. Сегедській. ID 17255

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Сегедська вулиця, Фонтан

230 м2

20.04.26
Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621 (Фото 1)

450 000 USD

Продаж стильної квартири в Клубному будинку на пр.Шевченка ID 22621

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., проспект Шевченка, Французский/Шевченко

181 м2

2 486 USD / кв. м.

26.03.26
Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876 (Фото 1)

65 000 USD

Простора 3-кімнатна квартира з гаражем район Французького бульвару ID 28876

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Пирогівська вулиця, Французский/Шевченко

73 м2

890 USD / кв. м.

04.05.26
Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180 (Фото 1)

86 000 USD

Продам квартиру в Приморському районі в ЖК "Париж" з видом на море. ID 36180

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Удельний провулок, Французский/Шевченко

67 м2

1 284 USD / кв. м.

16.03.26
Продам міні-готель в Аркадії ID 45070 (Фото 1)

175 000 USD

Продам міні-готель в Аркадії ID 45070

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Гагарінське плато, Аркадия

115 м2

29.02.24
Продам будинок з басейном у селищі Совіньйон-2. Ділянка 10 соток. ID 51233 (Фото 1)

1 200 000 USD

Продам будинок з басейном у селищі Совіньйон-2. Ділянка 10 соток. ID 51233

Одеська обл., Овідіопольський р-н., Совіньйон, Совиньон

395 м2 | 10 сот.

01.04.26
Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482 (Фото 1)

185 000 USD

Продам квартиру з видом на море на проспекті Шевченка ID 52482

120 м2

1 542 USD / кв. м.

25.04.26
Продам фасадне приміщення в новому ЖК на Єврейській ID 52521 (Фото 1)

200 000 USD

Продам фасадне приміщення в новому ЖК на Єврейській ID 52521

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Єврейська вулиця, Центр

88.5 м2

12.08.25
Сучасний будинок з новим ремонтом і басейном на 7-й Фонтані ID 52724 (Фото 1)

670 000 USD

Сучасний будинок з новим ремонтом і басейном на 7-й Фонтані ID 52724

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Фонтан

225 м2 | 3.6 сот.

03.04.26
Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773 (Фото 1)

80 000 USD

Студія з видом на море! ЖК Грінвуд. Французький бульвар ID 52773

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Французький бульвар, Французский/Шевченко

44 м2

1 818 USD / кв. м.

07.05.26
22 Перлина. Квартира з дизайнерським ремонтом, кухня-вітальня та спальня ID 53014 (Фото 1)

62 000 USD

22 Перлина. Квартира з дизайнерським ремонтом, кухня-вітальня та спальня ID 53014

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Болгарська вулиця, ЖД Вокзал

50 м2

1 240 USD / кв. м.

12.11.25
Новий будинок для сім’ї в Київському районі Одеси, район 411 Батареї ID 53028 (Фото 1)

290 000 USD

Новий будинок для сім’ї в Київському районі Одеси, район 411 Батареї ID 53028

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Царское село

344 м2 | 4 сот.

24.03.26
Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524 (Фото 1)

230 000 USD

Продам 4-кімнатну квартиру на Пироговській, бельгійка ID 53524

150 м2

1 533 USD / кв. м.

25.04.26
Продаю 1-кімнатну квартиру 43 м² у ЖК "Сонячний", Аркадія. ID 53591 (Фото 1)

46 000 USD

Продаю 1-кімнатну квартиру 43 м² у ЖК "Сонячний", Аркадія. ID 53591

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Сонячна вулиця, Фонтан

43 м2

1 070 USD / кв. м.

07.05.26
Новий дім на Фонтані. Ремонт, меблі. Ділянка 3,5 сотки. ID 53760 (Фото 1)

460 000 USD

Новий дім на Фонтані. Ремонт, меблі. Ділянка 3,5 сотки. ID 53760

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Чубаевка

220 м2 | 3.5 сот.

28.04.26
Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси з панорамним видом на місто. ID 53764 (Фото 1)

62 000 USD

Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Одеси з панорамним видом на місто. ID 53764

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Прохорівська вулиця, Центр

54 м2

1 148 USD / кв. м.

28.04.26
Продається двокімнатна квартира на Французькому бульварі. ID 54016 (Фото 1)

80 000 USD

Продається двокімнатна квартира на Французькому бульварі. ID 54016

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Шампанський провулок, Французский/Шевченко

60 м2

1 333 USD / кв. м.

07.05.26
Продається 1-кімнатна в ЖК «Атмосфера» з ремонтом ID 54032 (Фото 1)

68 000 USD

Продається 1-кімнатна в ЖК «Атмосфера» з ремонтом ID 54032

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Курортний провулок, Аркадия

30 м2

2 267 USD / кв. м.

04.05.26
Продається квартира  68 кв.м  Мукачевський пров. Цегляний спецпроект. ID 54054 (Фото 1)

125 000 USD

Продається квартира 68 кв.м Мукачевський пров. Цегляний спецпроект. ID 54054

Одеська обл., Одеса, Приморський р-н., Мукачівський провулок, Французский/Шевченко

68 м2

1 838 USD / кв. м.

08.05.26